Архикатедральний собор Української Греко-католицької церкви

Архикатедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 14

Телефон:
(035) 243-51-09

facebook

Основні правди Віри:
 1. Є один Бог, що все створив і всім управляє.
 2. Бог є один, але в трьох Особах: Отець, Син і Святий Дух – це є Пресвята Трійця.
 3. Ангели – це Божі сотворіння, безсмертні духи, які є особами, мають розум і волю, не мають тіла. Вони постійно славлять Бога і Йому служать у справі нашого спасіння.
 4. Злі ангели, яких Церква називає злими духами, дияволами – це та частина добрих ангелів, які через гріх гордості відкинули Бога і Його Царство та стали злими. Вони терплять вічні муки в пеклі і намагаються намовою до гріхів звести людей у пекло.
 5. Людина є створена Богом на Його Образ і Подобу. Людина обдарована розумом і вільною волею, має тіло і безсмертну душу і є покликана до вічного життя. Життя людини – є дар Божий, ціллю якого є Бога пізнати, Його любити, Йому служити і через те осягнути вічне щастя у Божому Царстві.
 6. Первородний гріх – це гріх, яким за намовою злого Духа, переступили Божу заповідь наші прародичі Адам і Єва. Цей гріх перейшов на весь людський рід. З цим гріхом увійшла в цей світ смерть, всяке зло, людина втратила Боже Царство.
 7. Друга Особа Божа, Син Божий, народився, став чоловіком від Святого Духа і Пречистої Діви Марії, терпів і помер на хресті щоби спасти людство від гріхів, вічної кари у пеклі та відкрив нам вхід до Неба.
 8. Церква – це Божа інституція, заснована Ісусом Христом, щоби провадити людей до вічного щастя в Небі.
 9. Святі Тайни, які встановив і дав Своїй Церкві Ісус Христос – це видимі знаки невидимої Божої ласки, яку ми отримуємо приймаючи Святі Тайни і через це освячуємось.
 10. Божа ласта є конечно потрібною до спасіння.
 11. Є сім Святих Тайн: Хрещення, Миропомазання, Сповідь, Причастя, Священство, Подружжя, Оливопомазання.
 12. Тайна Хрещення – очищує душу від первородного гріха (якщо хреститься доросла людина, то також від всіх особистих гріхів), відновляє нас до гідності Дітей Божих, відкриває вхід до Божого Царства, приєднує до Христової Церкви.
 13. Тайна Сповіді – через неї християнин отримує прощення своїх особистих гріхів, при умові щирого визнання цих гріхів, щирого жалю і твердої постанови поправи.
 14. Тайна Причастя – це Тіло і Кров Ісуса Христа під видами Хліба і Вина.
 15. Пречиста Діва Марія є Матір’ю Божою, не успадкувала первородного гріха, не мала особистих гріхів, є повсякчасною Дівою, найбільшою заступницею перед Богом.
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 5, всього 25857

Ритуальний портал «ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ»
Проєкт від порталу ПараМолода

2024 «Вічная пам'ять» - каталог ритуальних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info