◄ Попередня  
Молитва за сина, який іде на військову службу

Господи, Боже Предвічний, Царю всього світу!
Ти для захисту кордонів та для збереження справедливості й миру дозволяєш державам і народам використовувати меча та утримувати військову рівновагу. Коли ж з Твоєї Волі наш син відходить від нас на службу Вітчизні, молимо Тебе, Боже, зроби так, щоб він був вірний своєму званню, і не дозволь, щоб погубив свою душу. Додай йому сили, терпеливості й витривалості в тій важкій службі. А, найперше, дай йому, Боже, сили проти ворогів душі його, щоб за Твоєю Всесвятою милістю зберіг він святу віру й чистоту душі. Ти Сам, Боже, знаєш, яка велика небезпека загрожує душі нашого сина під час проходження військової служби, скільки буває нагод, щоб упасти в гріх. Тому гаряче просимо Тебе: оберігай його від тих небезпек, збережи його нам таким добрим і сумлінним, яким він від нас відходить.
Пресвята Діво, сильна Опікунко невинних душ! Віддаємо Тобі нашого сина під Твій могутній - у Христі Господі - Небесний Покров. Ми знаємо й твердо віримо, що якщо через Твоє материнське заступництво Святий Дух та Божі ангели-охоронці особливим чином ним заопікуються і постійно пильнуватимуть його, то він не заплямує своєї невинної душі ніяким гріхом.
Простягни над ним Свій - довірений Тобі Господом Святий Омофор і не випускай його навіть і тоді, коли він благополучно повернеться додому. 
Амінь.
Дата публікації: 07.11.2022
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 112

Ритуальний портал «ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ»
Проєкт від порталу ПараМолода

2024 «Вічная пам'ять» - каталог ритуальних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info