◄ Попередня   Наступна ►
Міжнародна виставка ритуальних товарів та послуг MEMOSVIT

Виставка MEMOSVIT – це головна міжнародна виставка ритуальної справи в Україні. Цей захід міжнародного значення охоплює всі напрямки похоронної галузі, формуючи тенденції розвитку галузі на найближчі роки. Представлені в ході проекту інновації, які демонструють технології та обладнання, а також пропоновані послуги активно втілюються учасниками і знаходять високий попит у кінечного споживача.

Виставка ритуальних товарів та послуг MEMOSVIT

Одна з найважливіших задач, що реалізує MEMOSVIT як виставка ритуальних послуг в Україні – активна комунікація між гравцями цієї сфери послуг. Завдяки цьому діловому спілкуванню створюються нові бізнес-зв׳язки, укладаються контракти, зростають стандарти надаваних ритуальних послуг та виробництва цієї вельми специфічної продукції.

Давні ритуальні традиції та обряди народів України незалежно від їх віросповідання та поглядів на поховання знайшли своє безпосереднє відображення у відповідній продукції та послугах.

І вони небачено широко представлені у рамках форуму:

  • Текстильна поховальна продукція(ритуальний одяг, оббивка, покривала);

  • Найкращі зразки меморіальної продукції та технології для виготовлення надгробків (пам׳ятників з різних порід граніту і мармуру, скульптура, фотокераміка);

  • Ритуальна флористика (вінки, квіти);

  • Виготовлення трун та урн для кремації;

  • Інша продукція та послуги ритуального характеру.

 

Демонстрована в рамках поховальної виставки продукція відрізняється широким асортиментом та орієнтована на замовників різного рівня достатку – від економ до люкс класу.

Великий інтерес до українського ринку подібної продукції та послуг визначив міжнародний формат заходу. Окрім вітчизняних учасників, у виставці приймали участь представники десяти країн Ближнього та далекого зарубіжжя. Таким чином, поховальна виставка в очах учасників стає відмінним майданчиком для укріплення своїх бізнес-позиційна самих різних рівнях.

Виставка ритуальних товарі МEMOSVIT запрошує відвідати її в якості гостей або прийняти участь, представивши свою продукцію або послуги в цій сфері.

Будемо раді бачити Вас на нашому профільному бізнес-форумі!


Дата: 
17-19 листопада 2021

Місце: 
Київ, Центральний виставковий центр

Тел.: 
+38 (050) 999-29-65

https://memosvit.com/

Дата публікації: 26.04.2021
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 344

Ритуальний портал «ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ»
Проєкт від порталу ПараМолода

2022 «Вічная пам'ять» - каталог ритуальних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info