СТАТТІ > Організація похорон

 
 
Квіти супроводжують людину протягом усього життя. Її зустрічають із пологового будинку букетом розкішних троянд, дарують квіти на дні народження, для нареченої створюється красива весільна композиція, величезні кошики з рослинами підносять на ювілеї та важливі сімейні дати. Також без цих дарів природи неможливо обійтися і в сумні моменти життя.Смерть рідних та близьких завжди тяжке потрясіння, від якого складно оговтатись, при цьому підготовку до похорону слід починати негайно. Добре, якщо в цей момент поряд виявиться людина, яка не тільки зможе підтримати емоційно, а й підкаже, куди звертатися для організації прощання. Якщо людина померла за кордоном У багатьох іноземних державах законодавство вимагає, щоб заява про смерть подавалась до місцевих органів ДРАЦС.
Померлу людину потрібно зняти з реєстрації місця проживання. Для цього необхідно подати заяву в ДМС про зняття з реєстрації, додати свідоцтво про смерть і отримати талон на зняття з реєстрації.Для установки надгробків, вирішення питань з підпоховання та інших дій, пов'язаних з місцем поховання, знадобиться свідоцтво про поховання.Вам необхідно з гербовим свідоцтвом про смерть і паспортом заявника звернутися до ритуальної служби (їх представники, як правило, є при моргах і кладовищах) і укласти договір-замовлення на організацію та проведення поховання.
Реклама від GoogleЩоб отримати дозвіл на видачу тіла, Вам необхідно взяти свідоцтво про смерть та довідку про причину смерті, копію паспорта померлого, копію паспорта заявника...Щоб забрати померлого з моргу і організувати похорон, потрібно гербове свідоцтво про смерть. Для його отримання необхідно звернутися в ДРАЦС з паспортом.
Порядок Ваших дій залежить від місця, часу та обставин смерті:
- Людина померла вдома (по місцю проживання)
- Людина померла в лікарні
- Людина померла поза місцем проживання
- Людина померла насильницькою смертю
Виставка MEMOSVIT – це головна міжнародна виставка ритуальної справи в Україні. Цей захід міжнародного значення охоплює всі напрямки похоронної галузі, формуючи тенденції розвитку галузі на найближчі роки.Порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого
Останніми роками бізнес на ритуальних послугах є чи не одним з найстабільніших та прибуткових. Одні народжуються, інші помирають. Справа житейська, тому надання послуг із поховання завжди у попиті. Єдине, що може вплинути на результативність роботи, - конкуренція. Втім на Тернопільщині представникам цього бізнесу не варто хвилюватися.Реклама від GoogleДві дії, якими можемо певною мірою допомогти душам спочилих, – це молитва і подання милостині за їх упокоєння. Різновидами милостині є поминальний обід, подаяння, приношення на панахиду.
Перелік документів, необхідних для одержання адміністративної послуги. Для одержання адміністративної послуги відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» та Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні...Згідно вимогам статті 174 Податкового Кодексу України 02.12.2010 № 2755-VI (далі – Кодекс) дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що...Спадкоємці мають право на відмову від прийняття спадщини, тобто спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого для прийняття спадщини.
Одночасно зазначаємо, що за надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру справляється...З метою підвищення рівня захисту майнових прав та інтересів громадян і юридичних осіб створено Спадковий реєстр.Реклама від Google
Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця. Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місцезнаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна...Якщо Ви оформляєте в державній нотаріальній конторі свої спадкові права, то відповідно до вимог чинного законодавства Вам необхідно сплатити наступні платежі.Право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також...
Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Якщо спадкоємець протягом цього строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається...Зокрема, від сплати державного мита звільняються громадяни за видачу їм свідоцтва про право на спадщину: на майно осіб, які загинули при захисті СРСР, і України, у зв'язку з виконанням...У зв'язку зі зростанням показника смертності, у нашій країні приблизно через 2,5 роки виникне проблема дефіциту місць на цвинтарі для здійснення традиційного обряду поховання тіла покійного в землі. Крім того, екологи називають «проблемою нового тисячоліття» поширення страшних захворювань (туберкульозу, раку тощо) через попадання трупних отрут у підземні води.

  Головна / Організація похорон


Ритуальний портал «ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ»
Проєкт від порталу ПараМолода

2024 «Вічная пам'ять» - каталог ритуальних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info